Kurumsal

Biz Kimiz

1960’dan Bugüne İlk Günün Heyecanıyla…

Karoser sektöründe 1960 yılından bu güne kalite ve güven ilkelerinden taviz vermeden çalışan Topaloğlu Karoser; bugün sektörün öncüsü konumundadır.

Topaloğlu Karoser, Rize’de küçük bir marangoz atölyesinde başlayan üretim heyecanı ile kısa sürede kalitesiyle adından söz ettiren bir firma oldu. Topaloğlu Karoser kalitesini daha büyük müşteri kitlesiyle tanıştırmak amacıyla 1969 yılında İstanbul’a taşındı. Karoser sektöründe yeni icat ve buluşlariyla müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetlerinden ötürü kısa sürede tanındı ve müşterilerinin takdirini topladı. Böylece sektörde tanınan ve öncü bir marka konumuna geldi.

Kurumsallaşma hedefi kapsamında şirketleşme kararı alan Topaloğlu Karoser, 1993 yılında şirketleşerek Topaloğlu Otomotiv Kasa Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adını aldı.

Kurulduğu günden beri; sektörün gereksinim duyduğu tüm teknolojik gelişmeleri ve makinalaşmayı yakından takip edip daima yeni kazanımlarını katarak yolunda emin adımlarla ilerleyen Topaloğlu, müşteri taleplerinı de dikkate alarak yapmiş olduğu hizmet ve imalatlarla, bugünün otomotiv üst yapı sektöründe öncelikli tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Bugün Topaloğlu Karoser’in gelmiş olduğu sektörün öncüsü konumunda müsteri memnuniyetini önceleyen hizmet anlayışı, söz verdiği zamanda teslim ve kalitesinin vermiş olduğu güvenin payı çok büyüktür.

Topaloğlu Karoser, daima ileriyi ve en iyiyi hedefleyen kurumsallaşma anlayışını tamamlayan TSE ve CE gibi belgelerini ve marka tescil belgelerini alarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın heyecanını yaşamaktadır. Tıpkı 1960 yılındaki ilk günün heyecanı gibi…

KALİTE ANLAYIŞIMIZ:

Tam anlamıyla değerli müsterilerimizden aldığımız övgü ve güveden ötürü duymuş olduğumuz sorumluluk anlayışının bilinciyle hareket etmenin vermiş olduğu mutluluktur.

VİZYONUMUZ:

Dünya karoser imalat sektöründe Topaloğlu Otomotiv Kasa Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak iyi bir yer edinmesi, müsterilerimize en üst düzeyde sektörde hizmet vermek ve örnek olmaktir.

MİSYONUMUZ:

Alanında en iyi olan personeli bünyesinde toplamak, geliştirmek, geleceğe hazırlamak ve en son teknoloji ürünü donanımlara sahip olmak.

Bu kaynaklar ile, müsterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini daha az zaman, daha az maliyet ve daha kaliteli üretim ve hizmet ile karşılamak.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Başarılar

Yaptığımız her projeden gurur duyuyoruz. Çalışma yıllarımızla birlikte çok büyüdük.

0 +

Mutlu Müşteriler

0 +

Tamamlanan Projeler

0 +

İş Deneyimi

Başa dön